ROČNÍ KROKY NA VOLNÉ NOZE

ÚČETNÍ RÁDCE K PODNIKÁNÍ PRO VOLNONOŽCE

Jsem 15 let účetní a nějaké ty zkušenosti jsem již posbírala, nicméně ale vím, že je stále spoustu drobných podnikatelů, kteří si své papíry řeší doma a na konci roku to nějak sesumírují a vytvoří daňové přiznání.

Nejen pro tyto podnikatele jsem vytvořila tento ucelený program, jak asi vypadá podnikatelův rok od začátku podnikání přes takovou tu běžnou roční agendu, uzavírání roku, po sestavení daňového přiznání.

Program je rozdělen do 5 částí a je možné si každou část zakoupit zvlášt, protože je mi jasné, že některé z vás zajimá pouze jen to, jak si sám sestavit daňové přiznání a nepotřebujete k tomu vědět, co vše je třeba dělat na začátku podnikání nebo vůbec ještě předtím než vystaví první fakturu.

Nicméně věřím, že se najde spoustu z vás, které přemýšlí, jak to ten rok vést, jak ho správně uzavřít apod. Vše najdete uvnitř v členské sekci.

Co rádce nabízí?

V danou chvíli je spuštěna část 3. - 5. krok, po daních dokončím i první a druhou část.

1. krok - Před startem

Tento krok je speciálně pro podnikatele na začátku nebo pro podnikatele, kteří se snaží změnit svůj fokus nebo-li směr podnikání. Tedy stojí úplně na začátku své nové cesty.

Na začátku je třeba si uvědomit několik nezbytných věcí, které nám pomohou v dalším rozhodování na cestě na volné noze.

2.  krok - Na startu

Začínáte podnikat, co vše je třeba zařídit, aby vše bylo legální a administrativně správně. Jak na to a na co nezapomenout zjistíte v tomto kroku.

3. krok - Na trati

Tento krok je takový průřez klasickým podnikatelským rokem. Je zde vypíchnuto, co vše podnikatele čeká během roku, co dát do nákladů, jak fakturovat apod.

4. krok - Před cílem

Tento krok bude zajímat všechny, kteří chtějí jistým způsobem optimalizovat své náklady, přemýšlejí, co by všechno ještě do toho podnikání mohli zahrnout a tím si co nejvíce snížit daňový základ.

Pár tipů pro vás uvnitř programu mám.

5. krok - V cíli

Tady se asi nebudu dlouho rozepisovat, završení každého roku je tím, že si podáte daňové přiznání. Jak na to? Najdete v této části programu. Pozor je zde popsáno Přiznání daně z příjmu fyzických osob.

Tak již déle nečekejte, objednávejte.