Obchodujete se zahraničím a potřebujete se stát identifikovanou osobou,
ale nevíte jak na to?

Vytvořila jsem pro vás skvělé návody, díky nimž se neztratíte!

Umím totiž úřední paragrafy převést do lidské řeči!

Co je vše k dispozici?

NÁVOD K REGISTRACI K DPH PRO IDENTIFIKOVANÉ OSOBY

Díky tomuto návodu se hravě zaregistrujete na finančním úřadě jako identifikovaná osoba, kterou se musíte stát v případě, že nakupuje služby ze zahraničí příp. i prodáváte do zahraničí podnikatelům!

NÁVOD K VYPLNĚNÍ A PODÁNÍ PŘIZNÁNÍ K DPH PRO IDENTIFIKOVANÉ OSOBY

Díku tomuto návodu zvládnete hravě vyplnit a podat Přiznání k DPH jako identifikovaná osoba. Kdy využijete tohoto návodu? V případě, že nakoupíte ze zahraničí či do zahraničí prodáte, tak je třeba, abyste vyplnili a odevzdali Přiznání k DPH.

NÁVOD K VYPLNĚNÍ A PODÁNÍ SOUHRNNÉHO HLÁŠENÍ

Díku tomuto návodu vyplníte Souhrnné hlášení, které slouží finančnímu úřadu jako informace, že bylo správně odvedeno DPH v jiném státě EU. Kdy využijete tohoto návodu? V případě, že prodáváte do zahraničí podnikatelům, kteří jsou plátci DPH nebo identifikované osoby.

Návody si můžete zakoupit každý zvlášť nebo jako zvýhodněný balíček, protože nikdy nevíte, co se vám zrovna bude hodit!

Objednávka:

Návody pro vás vytvořila

Katka Sanetrníková

Spolu se svým týmem 15 let vedu daňovou evidenci sobě i klientům a před lety k tomu přibylo vedení účetnictví a mezd.

Za ty roky jsem už nějaké zkušenosti posbírala, nicméně vím, že je stále spoustu drobných podnikatelů, kteří řeší pouze příjmy, ale i přesto na konci roku raději počítání daní přenechají někomu jinému.

Specializuji se na online podnikatele, kterým pomáhám se vyznat nejen v prodejích do zahraničí, ale i nákupu ze zahraničí, kdy je třeba toto řešit, jelikož zde vstupuje DPH.

Nastavuji klientům prodejní systémy FAPI a SimpleShop, tak aby byly účetně správně v souvislosti s platnou legislativou a také v souladu s jejich účetnictvím.