Jste účetní a chcete rozjet svou praxi? Přidejte se do naší vzdělávací agentury "ÚČTUJ CHYTŘE a ONLINE"!

Reference

S Katkou jsem měla konzultaci ještě před spuštěním prodeje svého online kurzu Kvantování srdcem. Moje téma bylo, jak to udělat, když překročím ten pověstný milion. Vše mi krásně a srozumitelně vysvětlila. A já si myslela, jak jsem připravená. 🙂 Během prodeje jsem Katce zaslala otázku, jak je to s překročením limitu pro prodej do zahraničí. A už se rozjela spirála, co vše zařídit, nahlédnutí do SimpleShopu - odhalení, že tam mám špatně nastavené dph. A už jela... sama, jen si vyžádala přístupy a začala napravovat, konat, zařizovat, vyřizovat. Umožnila mi, abych v klidu dojela svoji téměř 3 milionovou kampaň. Díky moc! ❤
Andrea MáčalíkováKvantování srdcem
Konzultace s Katkou byla naprosto famózní. Pokud si myslíte, že účetnictví nerozumíte a jste na tom s čísly, počty a zkušenostmi v oblasti legislativy asi tak, jako já, rozhodně se k ní objednejte. Naprosto lidský přístup, odpověděla mi na všechny otázky, doporučila vše, co jsem potřebovala a dokonce poradila ohledně věcí, které jsem myslela, že jsou nemožné! Velké díky a já se těším na dlouhodobou spolupráci!
Štěpánka VernerováMODERNÍ ČARODĚJKA PRO PODNIKATELKY
Kdybych se měla vyjádřit stručně, řeknu jen, že Katka je ve věcech účetnictví moje spása a můj poklad. Na začátku jsem Katku oslovila proto, že měla zkušenost s online podnikáním a jeho náležitostmi, aniž jsem věděla, co od naší spolupráce čekat. Potřebovala jsem zkrátka někoho, kdo mi pomůže ve chvíli, kdy jsem se stávala plátcem DPH. Nicméně Katka mě v první řadě lidsky uklidnila, při úvodním videohovoru vysvětlila všechno, co bylo třeba a od té doby se mi stará o účetnictví, zatímco mně se ohromně ulevilo. Katka je vstřícná, spolehlivá, schopná poradit, ochotná pomoci, když si nevím rady, nebo nabídnout vylepšení, když zjistí, že by něco mohlo fungovat lépe. Katka je prostě báječná a její služby a přístup můžu jen doporučit.
Bára BečvářováAUTORKA ÚŽASNÝCH BOJOVEK NEJEN PRO DĚTI
Kačka je super. Vysvětlila mi pro mě do té doby nepochopitelné. Jsem ráda, že jsem ji své účetnictví svěřila.
Veronika JežíkováSPECIALISTKA NA PINTEREST
Ráda bych Katce poděkovala a doporučila ji i těm, kteří ještě s ní ve spojení třeba nejsou. Je skvělé mít na konzultaci takového specialistu, který ve svém oboru naprosto přesně ví, co dělá a navíc to umí i jednoduše a hravě vysvětlit i takovému účetnickému polenu, jako jsem já. Papírování a čísla mě nebaví, v podstatě jim ani nechci porozumět (=můj základní zásadní problém). A ten mi Katka bezbolestně vyřešila, aniž bych musela sama studovat, řešit.... stačilo se zeptat. Zkrátka a jednoduše, pokud si nejste jistí, jestli máte vše v pořádku, formuláře vyplněné správně, nevíte, jak v dané problematice postupovat atd.... Zkuste se ozvat Katce. Blesková odpověď a přesná konkrétní rada Vás jistě nemine. Katko, ještě jednou díky a těším se na další spolupráci. 🙂
Veronika PetrášováFOTOGRAFKA
Konzultace s Saneto a Katka San velmi doporučuji.🍀👏 Na konzultaci jsem řešila pochopení a správné účetní nastavení podnikání - prodej knížek i služeb Kouč pro komunikaci Pes Parťák online, offline v ČR i v zahraničí. Měla jsem spoustu otázek, na které jsem hledala odpovědi již mnoho hodin 😟 sama a nikam jsem se neposunula. Hodinová konzultace s Katkou mi 👍 pomohla pochopit veškeré souvislosti, ✌️ zkrátila mi cestu k výsledku a 🙏 hlavně ušetřila čas, který nyní mohu věnovat svému podnikání. 🍀 Katko, mnohokrát děkuji.
Míša Drábková - Pes parťák
Díky Bohu za Katku a její přehled ohledně účetnictví. Od té doby, co mi dělá účetnictví, už to není opruz. Přijaté faktury jen přepošlu, Katka zpracuje a pak jen dá vědět, co kdy kde musím zaplatit nebo mi naopak budou vracet. Katku doporučuji všemi deseti. S vědomím, že se mi o účto stará profik, se mi podniká s lehkostí a mám myšlenky na tvorbu a nemusím myslet neustále na administraci.
Veronika HronkováSin Successmind - expert na FB
Daňové přiznání hotové do druhého dne a ještě milé odpovědi pro zoufalou podnikatelku. Děkuji, jste báječná a příští rok Vám hodím na krk i muže. 😊
Barbora Obstová
Je úžasné, že existují lidé, kteří se baví věcmi, které jsou pro mě noční můry. Děkuji. Už druhým rokem nedělám doma měsíční peklo.
Markéta Sloka
Já vím, že svěřit tyhle věci Katce, byl jeden z nejlepších kroků, co jsem udělala.
Eva Jakešová
U Katky jsem si nechala udělat napřed audit Fapi, přestože jsem myslela, že je vše ok, ale čert nikdy nespí… No, audit dopadl blbě, mnoho věcí bylo nastaveno špatně. Takže jsem byla vyřízená a moje původné účetní vůbec nevěděla, že je tam něco špatně. Byla super, ale ne pro on-line. Když jsem přešla ke Katce, tak zpočátku jsme řešily jen špatné nastavení toho a onoho. Zjistila, že platby ze zahraniční aplikace, nebo od klientů ze zahraničí jsou účtovany špatně. DPH knihy, poštovného akreditovaných webinářů a dalších. Takže mi vše opravila a vyřídila s FÚ. Jsem moc ráda, že konečně mám účto v dobrých rukou, DPH a vše je ok. Paní na FÚ je spokojená s komunikací ze strany účetní a já konečně nemám z účta noční můru. Za mě TOP služba a spolupráce.
Ludmila LeinweberováACTIVE BRAIN
Katko - děkuji za dnešní konzultaci a děkuji i Veronika Hronková, že tu postovala váš článek ohledně daní. Je fakt důležité se nad tím zamyslet s předstihem, ne 20. března, těsně před podáním daňového přiznání... A zvlášť v MLM. Pokud jej děláte dobře, víte, že příjmy narůstají skokově. Konzultace vůbec není o tom, jak co ošulit. Naopak, já platím poměrně vysoké daně = jsem úspěšná a vydělávám. Beru to jako věc, která k tomu patří. Ale na druhou stranu - není lepší peníze investovat přímo do ekonomiky než je nechat promrhat těmi, co řídí stát jako prapodivnou firmu? Máme kolem sebe spoustu šikovných lidí, u kterých si můžeme navzájem něco koupit, něčím je podpořit. Je to mnohem lepší, než když budou nuceni stát na úřadech s nataženou rukou. Vyčíslit hodnotu dnešní konzultace s Katkou se mi povede přesněji až za rok - až zas dojde na daňové přiznání. Ale už teď vím, že mi ušetřila odhadem desetitisíce, které budu moct investovat někam, kde to dává smysl. Třeba zas do nějakého Verčiného kurzu, díky kterému se mi příjmy mohou opět výrazně navýšit. Takže - čím dřív začnete přemýšlet i tímhle směrem, tím lépe! Základem je mít i přehled, kolik vydělávám a jaké mám náklady. Katko, ještě jednou velký dík za vaše cenné rady a tipy.
Bára SkálováJAK NA SKVRNY
Katko, moc děkuji za dnešní konzultaci, konečně v tom mám jasno.
Markéta ParýzkováSEO specialistka